Twoja podróż będzie bardziej udana Spełnione życie zaczyna się tutaj

Wykorzystaj Moc Techniki Anatomii Metafizycznej (MAT) na naszych kursach na żywo i online - Poziom 1

Doskonałe wiesz, jak traumatyczne wydarzenia mogą uksztalcić i zmienić Twoje życie na zawsze. Nawet długotrwały stres może stać się traumatyczny dla Twojego umysłu i ciała, powodując powstanie mechanizmów radzenia sobie, które przyniosą formę destrukcji i samo- sabotażu.

Ale nie musi tak być !
Dzięki naszym online kursom MAT Poziom 1, wprowadzimy Cię w przełomową Metafizyczną Anatomię Technikę, która pomoże Ci przezwyciężyć te traumatyczne i stresujące wydarzenia.
 
Po trzech zabawnych online sesjach, zrozumiesz, jak pracować z blokadami emocjonalnymi, bólem, negatywnym myśleniem, problemami w związkach, problemami  zawodowymi, zrozumiesz – jak pozbyć się złych nawyków i radzić sobie ze stresem.
 
Więc jeśli jesteś gotowy, aby zacząć słuchać swoje ciało i korzystać z tej najnowocześniejszej metody, aby łatwo i bez wysiłku uzdrawiać swój umysł, ciało i duszę, zarezerwuj kurs Poziom 1 z jednym z naszych certyfikowanych nauczycieli już dziś !
 

Co zawiera?

  • Rewolucyjny 2-3 dniowy kurs w zaciszu własnego domu
  • Możliwość zostać certyfikowanym nauczycielem i dzielić się swoją nowo odkrytą wiedzą 
  • Dostęp do naszego online forum wsparcia i ekskluzywnej grupy na WhatsApp, zawierającej dodatkowe informację i filmy, które pomogą Ci w Twojej podróży
  • Zaproszenie na werbinar QA na żywo z założycielem MAT, Evette Rose
  • Nieograniczony dostęp do wszystkich poprzednich werbinarów i kursu odświeżającego online, aby utrzymać Cię na właściwej drodze

Czego się nauczysz

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać praktukującym MAT na Poziomie 1, czy chcesz nauczyć się technik uzdrawiania, które pomogą Ci poprawić osobistą jakość życia, te trzydniowe kursy będą dla Ciebie przydatne

Poczuj swoje emocje w biezpieczny i naziemny sposób
 

Pobudz swoją intuicję i myśl pozytywnie

Uzdrów swoje życie bez konieczności pamiętania o przyczynach obecnego stresu i niepokoju

Znajdz przyczyny i wyzwalacze stojące za Twoimi emocjonalnymi i psychicznymi wyzwaniami. 

Odkryj podświadome programy, które powstrzymują Ciebie aby zacząć żyć w najwspanialszy sposób

Uwolnij się od wstydu i poczucia winy

Dowiesz się jak przestać czuć się wrażliwie i niebezpiecznie w swoim życiu

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

Opanuj sztukę leczenia bolu fizycznego/emocjonalnego i przeszłych traumatycznych programów

Zwalcz depresję skopiowaną od rodziców i bliskich

Ulecz negatywne skojarzenia ze szczęściem, miłością i miłością do siebie

Pozbaw się złych nawyków, problematycznych relacji, problemów z dostatkiem, karierą i stresu

Odkryj, jak radzić sobie z objawami swoich problemów i przerwać samosabotażujące cykle, zanim staną się problemami

Nadszedł czas, aby zrozumieć swoją traumę i wykorzystać tę wiedzę, aby poprawić swoję życie.

Co to jest Technika Anatomii Metafizycznej?

Technika Anatomii Metafizycznej (MAT) jest techniką rozwoju psychosomatycznego polegającą na uwalnianiu traumy. Ból fizyczny jest postrzegany jako znak, że trauma nadał istnieje w naszym ciele. Ten ból probuje nam pokazać, że jest coś, co jeszcze musimy rozwiązać.

MAT zapewnia zestaw narzędzi, wspierających uwalnianie traumy w delikatny sposób wraz z towarzyszącym jej bólem

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj poniższy film z Evette Rose, założycielem MAT i Technikę Uzdrawiania Szybkiego Wzrostu

Play Video

Nasz kurs Poziom 1 jest idealny, jeśli:

Nie pozwól, aby te problemy staneły na drodze do Twojego szczęścia i postępu. Nasz online kurs Poziom 1 pomoże Ci przezwyciężyć te problemy i natychmiast zmienić, wzbogacić i uzdrowić Twoje życie.

Słowa, które się liczą

Author and Founder of
Metaphysical Anatomy Technique

Evette Rose

Evette jest autorką Anatomii Metafizycznej Tom 1 i 5 innych książek. Jej oryginalna praca ” Znajdz Swój Własny głos” odnosi się do jej doświadczenia w przezwyciężaniu traumy i przemocy.

Metafizyczna anatomia została napisana, aby wspierać alternatywnych praktyków, a także pomagać społeczeństwu w doskonaleniu umiejętności, wiedzy i technik samopomocy.

Evette pragnie dotrzeć do ludzi, którzy potrzebują wsparcia, miłości, pocieszenia i jasności oraz kogoś, z kim mogą się utożsamić.

Jej filozofia zakłada, że my, jako rasa ludzka, nie jesteśmy skazani na życie w bolu z powodu traumy lub nadużycia w przeszłości. Tłumiliśmy naszą zdolność do zakończenia i leczenia traumy w sposób naturalny i w rezultacie nasza prawdziwa tożsamość jest kształtowana przez traumę.