O AUTORZE

Jako autorka, trenerka życia zajmująca się uwalnianiem traumy i nauczycielka rozwoju osobistego, Evette Rose stara się wspierać ludzi w ich podróżach uzdrawiających. Jest założycielką Metafizycznej Anatomii i Techniki Szybkiego Wzrostu (MAT). Evette jest najbardziej znana ze swojej pracy, polegającej na pomaganiu ludziom w uwalnianiu i przezwyciężaniu traumy z przeszłości oraz powrotu do szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Praca Evette opiera się na osobistych doświadczeniach związanych z przejściem z trudnej przeszłości do dobrze wyważonego życia i kariery. Dwukrotnie podróżowała po świecie i prowadziła seminaria rozwoju osobistego w ponad 43 krajach. Pomogła tysiącom ludzi na całym świecie.

Evette nauczyła się wielu technik przełamywania traumy przemocy, aż uderzyła w ścianę i przestało to przynosić rezultaty. To wtedy zdała sobie sprawę, że trauma niekoniecznie zaczyna się w naszym życiu, ale również istnieje trauma przodków, poczęcia, macicy i narodzin, która również ma wpływ na nasz stan emocjonalny i psychiczny.

 

W wyniku odkrycia własnej zdolności do uzdrawiania wraz z tym, czego nauczyła się przez lata, całkowicie zmieniła swoje życie. Czuła się zainspirowana, by podzielić się tym, czego się nauczyła, z tymi, którzy byli gotowi na wielkie przełomy i transformacje. Zaczęła pisać swoje książki, wspierać studentów i prowadzić seminaria rozwoju osobistego. W miarę postępów w swojej podróży uzdrawiania i po latach badań, odkryła, że jest w stanie leczyć ludzi pomagając im delikatnie uwolnić i rozwiązać dawne urazy, stosując to, czego się nauczyła, wraz z własną naturalną zdolnością uzdrawiania. Jej praca uzdrawiająca leczy traumę przodków, poczęcia, macicy, narodzin i dzieciństwa, a także traumatyczne wydarzenia, które miały miejsce w dorosłym życiu. Jest bardzo utalentowana i dobrze przygotowana do pomagania i wspierania swoich uczniów podczas ich podróży leczniczych w sposób, który przynosi trwałe i satysfakcjonujące rezultaty!

Evette jest autorką wielu książek, w tym dwóch przetłumaczonych na język polski. Jej pierwsza praca “Znajdowanie własnego głosu” odnosi się do jej doświadczenia w przezwyciężaniu traumy związanej z wykorzystywaniem i przemocą. Metafizyczna Anatomia została napisana, aby wspierać alternatywnych praktyków, a także wskazywać społeczeństwu, jak doskonalić swoje umiejętności, wiedzę i techniki samopomocy. Pisanie książek pomogło Evette dotrzeć do ludzi potrzebujących wsparcia, miłości, pocieszenia, jasności, jak również daje poczucie, że jest się z kimś związanym. Dzieli się swoimi doświadczeniami ze światem z zamiarem, aby pomóc ludziom i zapewnić wsparcie tam, gdzie najbardziej go potrzebują.

Jej filozofia głosi, że My, jako rasa ludzka, nie jesteśmy skazani na życie w bólu spowodowanym traumą lub nadużyciami w przeszłości. Stłumiliśmy Naszą zdolność do dopełniania i leczenia traumy w sposób naturalny, w wyniku czego trauma wpływa na naszą prawdziwą tożsamość.

Podczas seminariów i sesji z zainteresowanymi Evette pomaga swoim klientom i studentom w łagodnym leczeniu i uzupełnianiu starych urazów z cudownymi, głębokimi i potężnymi rezultatami. Ludzie często zapominają, że trauma to coś, co im się przydarzyło, a nie ich tożsamość.

Evette Rose

Założycielka MAT

Doświadczenie

  • Hipnotyzer Ericksonowski
  • Założyciel Metafizycznej Anatomii
  • Założyciel firmy Finding Your Own Voice
  • Założycielka Heal The Woman Within
  • Lider transformacyjny
  • Praktyk transformacyjnego NLP
  • Zaawansowany lekarz Theta Healing Advanced Practitioner
  • Studiowanie medycyny naturalnej w The College of Natural Nutrition
Skontaktuj się z Nami